מכתבי מטיילים

***

6/1/16

***

***

לאלי וכרמית שלום,         9/12/15
אתמול בבוקר חזרתי מטיול נהדר בהדרכתה של מורן קושניר לבורמה.
תחילה ברצוני להודות לכם על תכנון וארגון טיול נפלא. הדרכתה של מורן יוצאת מן הכלל כשאליה נלוותה המדריכה המקומית סו. סו השלימה את מורן בחלק המקומי היום יומי בצורה מופלאה. הכל תקתק למופת. ולכן שוב תודה לכם ובעיקר לך כרמית ששכנעת אותי (די מהר יחסית) להחליף את הטיול לסרילנקה בטיול לבורמה).
ועתה לדעתי והתרשמותי ממורן.
עלי לציין שאני מטיילת ותיקה שטיילה בכל היבשות. מכירה גם את המזרח הרחוק וכמובן טיילת מתמידה בארצנו. פגשתי בטיולי הרבים מדריכים רבים, טובים וטובים פחות. גם אתכם טיילתי עם אשחר יופה. לדעתי נמנית מורן על אחד המדריכים המיוחדים. הידע של בתחומי המזרח ובבודהיזם בפרט, מדהים. היא סבלנית וסובלנית.
איכפת לה מכל נוסע ונוסע, גם אם הוא לא תמיד נחמד אליה. הדאגה שהכל ילך כשורה ובהתאם למובטח מנווטת אותה כל הזמן. נועם הלכותיה וקולה הנעים משרה מנוחה על הקבוצה.
אם תעסיקו מדריכים רבים כדוגמתה של מורן, ידברו טובות בחברת איילה.
להתראות בטיולים הבאים
ושוב בתודה לכם, ציפי מהר"ל.

***

24.12.2015
לחברת "אילה" (כרמית,סיוון)
שלום רב!
חזרתי אתמול מטיול בורמה עמוסת חוויות וחדורת רצון ללמוד ולחקור עוד ועוד.
המסלול היה מגוון ומעניין, המראות מיוחדים ושונים והמפגש עם האוכלוסיה המקומית מרתק.
החוויה היתה עמוקה בעיקר בשל הדרכתה המעולה של מורן קושניר, שתרמה לנו את הידע והנסיון הרבים שיש לה.
מורן הדריכה בכישרון רב ובנעימות ואורך רוח אין סופיים. האירגון היה למופת, ההתנהלות על מי מנוחות, וחשנו עוד ועוד את רצונה להעניק ולתת. כל שאלה ובעיה קבלה מענה. כל פרט מאיתנו זכה לתשומת לב מירבית.
מורן ראויה לכל מחמאה ושבח, היא מדריכה למופת.
תודה שוב לכם ולמורן,
מירי דוני

***

המלצה ממטיילת2

(להגדלת הטקסט לחצו עליו)

***

לחברת איילה שלום,

המלצה ממטיילת

***

המלצה  ממטיילים

(להגדלת הטקסט לחצו עליו)

***

למורן!
הרבה הרבה תודה על טיול באמת מיוחד במינו, וכל החוויות שחווינו, הרבה בזכותך. זו לא פעם הראשונה שלנו בהודו, אבל הפעם באמת הצלחת להעביר לנו את הודו כפי שאת אוהבת אותה.
ויטה ואורי בר
***
שלום רב,

חזרנו מהטיול בדרום הודו בהדרכת מורן קושניר ומהביקור הפרטי בהודו שלאחריו וככל שחולף הזמן, החוויה רק הולכת ומתעצמת. הולכת ומתעכלת. הידע הרב של מורן, ההבנה והאהבה לתופעה ששמה "הודו", מקצועיותה ואישיותה הנעימה עשו לנו את הטיול לחוייה עם טעם של עוד.
למעלה מ-25 שנה אני יוצאת מספר פעמים בשנה לאדיוקשונלים לסוכני נסיעות ולעיתונאים לשם פרסום כתבות. הפעם היתה זו נסיעה פרטית והופתעתי מהרמה הגבוהה של הטיול, בתי המלון, ההסעות, מהמפגשים עם אנשים שהיו שזורים במהלך הטיול, בנוסף לנופים, למקדשים ולאתרים. כל ה"אקסטרות" היו כלולים בתכנית. כל אותם דברים קטנים שעושים את ההבדל הגדול. כאילו היה זה טיול לימודי – לדוגמא – ועוד במדינה קשה לתיירות כמו הודו…… תודה מיוחדת למורן – ובצפייה לטיול הבא,
בברכה,
נילי ודב סנדרוב (ארנועם)

***

למורן,
תודה מכל הלב על טיול נפלא ובלתי נשכח.
נילי דוידוב

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: