הדרכת טיולים בחו"ל

מדריכת הבית בחברת איילה גיאוגרפית, מתמחה בהודו.
עבורי הטיול המאורגן בהודו כמוהו כהזמנה לביקור בביתי השני; אני אוהבת מאוד ומכירה היטב את יעדי הטיולים המאורגנים בהם אני מדריכה, אני שמה דגש על מפגשים עם האוכלוסייה המקומית ופותחת את הדלת לתרבות המקומית: תפיסות העולם הייחודיות, המנהגים השונים, משמעויות הפולחנים הדתיים, המטבח המקומי והמורשת ההיסטורית. חווית הטיול עמי מציעה שילוב מרתק בין העבר וההווה, בין קודש לחול, טעמים וניחוחות, טבע שליו וערים שוקקות.

למידע על הטיולים המאורגנים שאני מדריכה:

לקריאת מכתבי תודה ממטיילים לחצו כאן


???????????????????????????????טיול בדרום העמוק של הודו: קרלה, קרנטקה וטמיל נאדו

מסע בארץ שפע פוריה, מרוחקת ומסורתית, עטוף באסתטיקה של פרות טרופיים ולבוש מסורתי ממשי בוהק. טיול במקדשים עתיקים בקרלה, במקדשים עכשוויים וססגוניים בטמיל נאדו ובתעלות המים היפות של מדינת קרלה.
אני מוציאה קבוצה בין התאריכים 3/2/19- 16/2/19
למידע מפורט אודות המסלול לחצו כאן

??????????????????????????????? עבר, הווה ועתיד בבורמהבורמה היא ארץ הזהב והבודהיזם. זוהי מדינה מרתקת ויפה שעדיין אינה מתוירת ( וזה רק עניין של זמן עד שהיא תהפוך תיירותית). טיול מאורגן בבורמה  מאפשר לחוות מקום אותנטי וראשוני בו חיים האנשים הנחמדים בעולם. זהו טיול מלא במונומנטים מרהיבים ביופיים ונוף מקסים ועבורנו, המטיילים, מציעה בורמה תנאי מחייה נוחים ברמה מפוארת של 4-5 כוכבים.  עם בורמה מעניינת אתכם, אני ממליצה לשים אותה בראש סדר העדיפויות, וליהנות ממנה כל עוד היא אותנטית וראשונית (אומרים שבעתיד הלא-מאוד-רחוק היא תהפוך להיות ממוסחת והומת תיירים כמו מוקדי התיירות בתאילנד היום…) למידע מפורט אודות המסלול לחצו כאן

טיול למזרח הודו: צפון אוריסה, כלכתה וסיקים טיול שחושף את הצד המזרחי של הודו, ומשלב בין מדינת אוריסה הירוקה, החמה, האותנטית וההינדואיסטית, שם נמצא אחד המקדשים החשובים ביותר לדת ההינדואיסטית , לבין מדינת סיקים הבודהיסטית והקרירה, הנמצאת למרגלות הרי ההימאליה ומלאה בשלל מנזרים ססגוניים, נזירים טיבטים מקסימים ונופים מרהיבים ביופיים. 

טאג' מאהאל קנוי טיול להודו הקלאסית: מפגש עם האתרים המרהיבים של הודו
טאג' מהל, רג'סטן, דלהי, רישיקש, וראנסי, מקדש הזהב של אמריצר ועוד.
למידע נוסף אודות הטיול לחצו כאן

לחזרה לדף הראשי לחצו כאן
לחזרה לדף הראשי לחצו כאן

 

מצגת זאת דורשת JavaScript.

לחזרה לדף הראשי לחצו כאן
לחזרה לדף הראשי לחצו כאן

הרצאות והדרכת טיולים

%d בלוגרים אהבו את זה: